Debata z władzami miasta i przedstawicielami miejskich instytucji kultury.

Zapraszamy na spotkanie i rozmowę, którą organizuje Urząd Miasta Łodzi.

Będziemy oczywiście obecni i zaproponujemy naszą ofertę na lato dla najmłodszych.

 

Termin:

22.06.2018, piątek, godz. 18.00

 

Miejsce:

Pałac Poznańskiego, Sala Lustrzana

 

Opis:

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

W związku z przygotowaniami do nowego sezonu kulturalnego Wydział Kultury Urzędu Miasta Łodzi serdecznie zaprasza rodziców dzieci w wieku do14 lat na debatę poświęconą ofercie kulturalnej dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (do14 lat). W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele miejskich instytucji kultury – muzeów, teatrów, domów kultury. Będzie to okazja dla rodziców do zgłoszenia konkretnych propozycji i sugestii dotyczących potrzeb najmłodszych odbiorców kultury, tak by instytucje, konstruując programy działania na nowy sezon, mogły je w nich uwzględnić. Spotkanie poprowadzi red. Magdalena Michalak (TVP3) oraz Sławomir Macias. Organizatorzy zapewniają poczęstunek.

Wstęp wolny po uprzedniej rezerwacji miejsc. Wszystkich zainteresowanych prosimy o rezerwację miejsc do 19 czerwca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl oraz pod nr telefonu: 501 596 689.

22 czerwca 2018 r, piątek, godz. 18.00 – 20.00, Pałac Poznańskiego, Sala Lustrzana

ZAPRASZAMY!


Kontakt do organizatora:

Wydział Kultury Urzędu Miasta Łodzi, 

ul. Piotrkowska 102, 90-926 Łódź
tel.: +48 (42) 638-43-73
fax: +48 (42) 638-43-23
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.