„LATO Z KULTURĄ” - PROJEKT EDUKACYJNO-ANIMACYJNY

Czerwiec

25.06 / 16.00-17.30                         Taneczne poniedziałki

przycisk zapisz
27.06 / 10.00-14.00                         Polska XVII wieku, Fabularyzowana Gra Twórcza

 

Warsztaty Polska XVII wieku, Fabularyzowana Gra Twórcza, prowadzenie -  Jacek Wolski, fotorelacja poniżej

1 (1)
1 (1)
1 (2)
1 (2)
1 (3)
1 (3)
1 (4)
1 (4)
1 (5)
1 (5)
1 (6)
1 (6)
1 (7)
1 (7)
1 (8)
1 (8)
1 (9)
1 (9)
1 (10)
1 (10)
Previous Next Play Pause


                                                                                                                                
Lipiec
2,5.07 / 15.00-16.30                         Taneczne poniedziałki

przycisk zapisz

Taneczne poniedziałki, prowadzenie - Monika Jagielska, fotorelacja poniżej

1 (1)
1 (1)
1 (2)
1 (2)
1 (3)
1 (3)
1 (4)
1 (4)
1 (5)
1 (5)
1 (6)
1 (6)
1 (7)
1 (7)
1 (8)
1 (8)
1 (9)
1 (9)
1 (10)
1 (10)
1 (11)
1 (11)
1 (12)
1 (12)
1 (13)
1 (13)
1 (14)
1 (14)
1 (15)
1 (15)
1 (16)
1 (16)
1 (17)
1 (17)
1 (18)
1 (18)
Previous Next Play Pause

 

09,16,23,30.07 / 16.00-17.30           Taneczne poniedziałki

przycisk zapisz

02-05.07 / 16.00-18.30                    Improwizacja w tańcu - warsztat taneczny

przycisk zapisz
Improwizacja w tańcu - warsztat taneczny, prowadzenie - Jacek Owczarek, dwie fotorelacje poniżej

1 (1)
1 (1)
1 (2)
1 (2)
1 (3)
1 (3)
1 (4)
1 (4)
1 (5)
1 (5)
1 (7)
1 (7)
1 (8)
1 (8)
1 (9)
1 (9)
1 (10)
1 (10)
1 (11)
1 (11)
1 (12)
1 (12)
1 (13)
1 (13)
1 (15)
1 (15)
1 (16)
1 (16)
1 (17)
1 (17)
1 (18)
1 (18)
1 (19)
1 (19)
1 (20)
1 (20)
1 (21)
1 (21)
1 (22)
1 (22)
1 (23)
1 (23)
1 (24)
1 (24)
1 (25)
1 (25)
1 (26)
1 (26)
1 (27)
1 (27)
1 (28)
1 (28)
1 (29)
1 (29)
1 (30)
1 (30)
1 (31)
1 (31)
1 (32)
1 (32)
1 (33)
1 (33)
1 (34)
1 (34)
1 (35)
1 (35)
1 (36)
1 (36)
1 (37)
1 (37)
1 (38)
1 (38)
1 (39)
1 (39)
1 (40)
1 (40)
Previous Next Play Pause

 

1 (41)
1 (41)
1 (42)
1 (42)
1 (43)
1 (43)
1 (44)
1 (44)
1 (45)
1 (45)
1 (46)
1 (46)
1 (47)
1 (47)
1 (48)
1 (48)
1 (49)
1 (49)
1 (50)
1 (50)
1 (51)
1 (51)
1 (52)
1 (52)
1 (53)
1 (53)
1 (54)
1 (54)
1 (55)
1 (55)
1 (56)
1 (56)
1 (57)
1 (57)
1 (58)
1 (58)
1 (59)
1 (59)
1 (60)
1 (60)
1 (61)
1 (61)
1 (62)
1 (62)
1 (63)
1 (63)
1 (64)
1 (64)
1 (65)
1 (65)
1 (66)
1 (66)
1 (67)
1 (67)
1 (69)
1 (69)
1 (70)
1 (70)
1 (71)
1 (71)
1 (72)
1 (72)
1 (73)
1 (73)
1 (74)
1 (74)
1 (75)
1 (75)
1 (77)
1 (77)
1 (81)
1 (81)
Previous Next Play Pause

07,14,21,28.07 / 10.00-14.00           Rodzinne warsztaty fotograficzne

przycisk zapisz

Rodzinne warsztaty fotograficzne - 07 07 2018, prowadzenie - Anna Issaieff, fotorelacja poniżej

1 (1)
1 (1)
1 (2)
1 (2)
1 (3)
1 (3)
1 (4)
1 (4)
1 (5)
1 (5)
1 (6)
1 (6)
1 (7)
1 (7)
1 (8)
1 (8)
1 (9)
1 (9)
1 (10)
1 (10)
1 (11)
1 (11)
1 (12)
1 (12)
1 (13)
1 (13)
Previous Next Play Pause

 

WARSZTATY RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO:
9,10,11.07 / 16.30-19.00                 Warsztaty wikliniarskie

przycisk zapisz

Warsztaty wikliniarskie, prowadzenie-Teresa Maciejak, fotorelacja poniżej

1 (1)
1 (1)
1 (2)
1 (2)
1 (3)
1 (3)
1 (4)
1 (4)
1 (5)
1 (5)
1 (6)
1 (6)
1 (7)
1 (7)
1 (8)
1 (8)
1 (9)
1 (9)
1 (10)
1 (10)
1 (11)
1 (11)
1 (12)
1 (12)
1 (13)
1 (13)
1 (14)
1 (14)
1 (15)
1 (15)
1 (16)
1 (16)
1 (17)
1 (17)
1 (18)
1 (18)
1 (19)
1 (19)
1 (20)
1 (20)
1 (21)
1 (21)
1 (22)
1 (22)
1 (23)
1 (23)
1 (24)
1 (24)
1 (25)
1 (25)
1 (26)
1 (26)
1 (27)
1 (27)
1 (28)
1 (28)
1 (29)
1 (29)
Previous Next Play Pause

 

05,12.07 / 14.30-16.30                    Warsztaty ceramiczne I gr/ul. Tymienieckiego 3

przycisk zapisz

Warsztaty ceramiczne - 12.07.2018, prowadzenie - K. Gawin, fotorelacja poniżej

1 (1)
1 (1)
1 (19)
1 (19)
1 (20)
1 (20)
1 (21)
1 (21)
1 (22)
1 (22)
1 (23)
1 (23)
1 (24)
1 (24)
1 (25)
1 (25)
1 (26)
1 (26)
1 (27)
1 (27)
1 (28)
1 (28)
1 (29)
1 (29)
1 (30)
1 (30)
1 (31)
1 (31)
1 (32)
1 (32)
1 (33)
1 (33)
Previous Next Play Pause
 

 

 

06,13.07 / 14.30-16.30                    Warsztaty ceramiczne II gr/ul. Tymienieckiego 3

przycisk zapisz

Warsztaty ceramiczne - 06.07.2018, prowadzenie - K. Gawin, fotorelacja poniżej

 

1 (2)
1 (2)
1 (3)
1 (3)
1 (4)
1 (4)
1 (5)
1 (5)
1 (6)
1 (6)
1 (7)
1 (7)
1 (8)
1 (8)
1 (9)
1 (9)
1 (10)
1 (10)
1 (11)
1 (11)
1 (12)
1 (12)
1 (13)
1 (13)
1 (14)
1 (14)
1 (15)
1 (15)
1 (16)
1 (16)
1 (17)
1 (17)
1 (18)
1 (18)
Previous Next Play Pause

 

18.07 / 16.30-18.30                         Filcowanie na sucho

przycisk zapisz
19.07 / 16.30-18.30                         Decoupage I gr

przycisk zapisz
20.07 / 16.30-18.30                         Filcowanie na mokro

przycisk zapisz
23.07 / 10.00-12.00                         Decoupage II gr

przycisk zapisz
24,25,26,27.07 / 16.30-19.00           Biżuteria artystyczna

przycisk zapisz
28.07 / 10.00-13.00                         Aplikacje z materiałów

przycisk zapisz

31.07 / 11.00                                  TWÓRCZE WYZWANIA „NA ŻUBARDZKIEJ”
                                                      warsztat kreatywności, kule do kąpieli i mydełka

przycisk zapisz                    

Sierpień
06-10.08 / 10.00-13.00                   Warsztat wokalny

przycisk zapisz
06,13,20,27.08 / 16.00-17.30          Taneczne poniedziałki

przycisk zapisz
1-2,3-4.08 / 10.00-14.00                 Plener malarski

przycisk zapisz
03,04,08,09.08 / 16.30-18.30          Tańce liniowe i tance w kręgu

przycisk zapisz

TWÓRCZE WYZWANIA  „NA ŻUBARDZKIEJ”
WARSZTATY KREATYWNOŚCI:
02.08 / 11.00-13.30                       Wisiorki z żywicy z zatopionymi kwiatami

przycisk zapisz
07,14.08 / 11.00-14.00                  Wlepki ceramiczne, biżuteria z gliny

przycisk zapisz
09.08 / 11.00-14.00                       Warsztat introligatorski

przycisk zapisz
16.08 / 11.00-14.00                       Biżuteria i zakładka do książki z miedzi

przycisk zapisz
21,28.08 / 11.00-13.30                  Detale ceramiczne – warsztat rzeźbiarski

przycisk zapisz
23.08 / 11.00-13.00                       Warsztaty kolażowe

przycisk zapisz
22,29.08 / 11.00-13.00                  Warsztaty archimemo

przycisk zapisz
30.08 / 11.00-13.30                       Wieńce dekoracyjne z pomponów

przycisk zapisz

Wrzesień
15.09 / 15.00-18.00                       GALA –  IMPREZA PLENEROWA,
                                                    podsumowanie projektu:
                                                    warsztaty taneczne: tańce liniowe i tańce w kręgu,  
                                                    pokaz taneczny, warsztaty bębniarskie i pokaz gry,                                                                       „Muszla Czasu” – akcja plastyczna, prezentacja
                                                    multimedialna, wystawa prac plastycznych
                                                    i rękodzielniczych, koncert zespołu muzycznego

 

Projekt finansowany ze środków: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Urzędu Miasta Łodzi.

Patroni: Honorowy Patronat Prezydent Miasta Łodzi

Patroni Medialni: TVP 3 Łódź, Radio Łódź

 

Informacje i zapisy:

Centrum Edukacji Kulturowej „Na Żubardzkiej”, ul. Żubardzka 3, Łódź

tel. 42 651 67 47, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.bok.lodz.pl,

www.strefazajec.pl