kalendarium III 2020


Klub Podróżników i Odkrywców "Jordania - bliżej niż myślisz"


Termin:

07.06.2019, godz.18.00

Wykaz spotkań I-VI 2019

 

Spotkanie z podróżnikiem Januszem Łyskawą - to człowiek, który mimo kilkunastoletnich zmagań z chorobą, wypatruje piękna tego Świata i tym pięknem chce dzielić się z innymi. Dlatego przygotowuje i przedstawia relacje z różnych, fascynujących miejsc. Tym razem zaprasza na relację z magicznej Jordanii. Od 2010 roku regularnie prezentuje swoje relacja m.in. na spotkaniach Nocy podróżnika Trawers, na których zdobył liczne wyróżnienia; Etiopia – I miejsce w kategorii „Najlepsze zdjęcia” , Azja centralna- I miejsce, Nord Kapp – II miejsce Islandia – III miejsce za najciekawszą prezentację.
 

Opis:

W spotkaniach Klubu udział biorą osoby w różnym wieku. Wszyscy są pasjonatami podróży i odkrywania różnych zakątków świata. Klub pełni rolę nie tylko edukacyjną, ale również rodzaj punktu konsultacyjnego dla osób podróżujących. Prelekcje są zilustrowane materiałem filmowym, bądź też prezentacjami multimedialnymi (fotografia).

Informacje - zapisy - sekretariat

Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO, Łódź, ul. Limanowskiego 166
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 653 36 45

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top