Gitara dla każdego - nauka gry na gitarze i gitarze basowej

Nauka gry na gitarze basowej - Nauka gry na gitarze basowej prowadzona jest na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących uczniów po zaawansowanych muzyków. Zakres tematyczny dostosowujemy do umiejętności i potrzeb ucznia oraz jego zainteresowań muzycznych.

 

przycisk zapisz

 

no Person picture 140x140

Emil Nocuń

Prowadzący

Opis:

Kto z nas nie chciałby zabłysnąć przy ognisku czy też na towarzyskich spotkaniach  grając znane ballady  czy też odstresować się przy własnoręcznie zagranych ulubionych utworach. Właśnie tą możliwość dają zajęcia muzyczne, których celem jest praktyczna nauka gry na gitarze zarówno klasycznej jak i elektrycznej. Z nami nauka jest prosta i przyjemna. Zajęcia na najwyższym poziomie, prowadzone przez doświadczonego instruktora. Spotkania skierowane są do osób od 10 roku życia. Małe grupy dają poczucie komfortu uczestnikom, pozwalają na zindywidualizowanie  toku nauki.

Informacje - zapisy - sekretariat

Miejsce i informacja: Miejska Strefa Kultury w Łodzi / Centrum Edukacji Kulturowej NA ŻUBARDZKIEJ, ul. Żubardzka 3, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 42 651 67 47; www.bok.lodz.pl, http://miejskastrefakultury.pl/, www.facebook.com/ceknazubardzkiej.


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: sekretariat@msk.lodz.pl

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter