Mecenas Kultury na Bałutach

Chcemy odszukać i uhonorować mecenasów lokalnej kultury na Bałutach.

 

Oferujemy współpracę i promocję.

Kultura jest istotną wartością w każdej społeczności. Pragnąc poszerzyć, odświeżyć i wzbogać ofertę kulturalną kierowaną do mieszkańców dzielnicy Bałuty proponujemy współpracę dla tych, którym kultura jest bardzo bliska. Tytuł Mecenasa Kultury na Bałutach przeznaczony jest dla tych, którzy wesprą lokalne przedsięwzięcia kulturalne.

Zapraszając do współpracy zbieramy także informacje o możliwościach i oczekiwaniach mecenasów lokalnej kultury.

Tym, którzy przystąpią do programu w danym roku kulturalnym oferujemy certyfikat uczestnictwa w programie. Po zakończeniu sezonu kulturalnego lokalnych mecenasów kultury uhonorujemy tytułem „Mecenas Kultury na Bałutach”. O uczestnikach programu informować będziemy na stronie internetowej programu, stronie Bałuckiego Ośrodka Kultury i w materiałach promocyjnych wspieranych przedsięwzięć kulturalnych.

Największym mecenasem działalności kulturalnej realizowanej na terenie dzielnicy Bałuty w Łodzi jest Miasto Łódź będące organizatorem miejskich instytucji kultury.

Jednak rozmaite przedsięwzięcia kulturalne realizowane są często ze wsparciem wielu osób fizycznych lub prawnych, które dostrzegając wartość kultury, stosownie do swoich możliwości  decydują się ją wspierać. Program MKnB ma przede wszystkim pogodzić potrzeby kulturalne mieszkańców Bałut i przygotowaną dla nich ofertę Bałuckiego Ośrodka Kultury z możliwościami i oczekiwaniami lokalnych mecenasów kultury oraz służyć uhonorowaniu i zamanifestowaniu ich wkładu w kulturę na Bałutach.

Nadrzędnym celem Programu MKnB jest odszukanie i uhonorowanie osób fizycznych lub prawnych, które są gotowe wspierać finansowo lub pozafinansowo podejmowane przez Bałucki Ośrodek Kultury i adresowane do mieszkańców dzielnicy Bałuty w Łodzi przedsięwzięcia kulturalne z zakresu:

 • szeroko rozumianej edukacji kulturalnej;
 • upowszechniania kultury;
 • animacji społeczno-kulturalnej.

 

Jak dołączyć do programu

Wnioski do Programu MKnB mogą być składane przez osoby fizyczne i prawne z terenu Łodzi, które poprzez poprawne wypełnienie deklaracji przystąpienia do Programu MKnB zgłoszą swoją gotowość do wspierania finansowego lub pozafinansowego przedsięwzięć z zakresu kultury podejmowanych przez Bałucki Ośrodek Kultury.

Zgłoszenia można składać w formie:

 • elektronicznej przesyłając je w postaci załącznika do wiadomości e-mail z tematem „Mecenas Kultury na Bałutach - zgłoszenie” na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..    
 • lub papierowej składając je w postaci wydrukowanej i podpisanej w godzinach pracy instytucji w:
  • Bałuckim Ośrodku Kultury – Łódź, Limanowskiego 166, tel. 42 651 50 30;
  • BOK RONDO, ul. Limanowskiego 166, tel. 42 653 36 45;
  • BOK LUTNIA, ul. Łanowa 14, tel. 42 652 62 27;
  • BOK NA ŻUBARDZKIEJ, ul. Żubardzka 3, tel. 42 651 67 47.

   

Do pobrania

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: sekretariat@msk.lodz.pl

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter