03.12.2022, godz. 17.00

„Kołysanki” - wernisaż fotografii Małgorzaty Druszcz

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi. Zajmuje się malarstwem i fotografią a także prowadzi zajęcia arteterapii z dziećmi z pieczy zastępczej w Łodzi. O swoich fotografiach pisze: „Ukołysany obiektywem świat pokazuje nam to co dzieje się między spojrzeniem, a mrugnięciem oka, coś co żyje ale jest dla nas nieuchwytne...”.

„Obrazy fotograficzne autorki wymykają się słowom. Opisy, choćby najbardziej poetyckie, nie oddadzą bogactwa doznań. Poruszona materia świata pozwala go przeżywać wieloma zmysłami. Czujemy zapachy, dotykamy faktur, słyszymy dźwięki. Obraz zobaczony i utrwalony w fotograficznym medium mimo, że poruszony jest czysty, zachwycający. Jak to możliwe? Dzięki czystemu spojrzeniu”.

Anna Frąckowicz

Udział bezpłatny

Miejsce i informacja: Miejska Strefa Kultury w Łodzi / Centrum Edukacji Kulturowej NA ŻUBARDZKIEJ, ul. Żubardzka 3, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 42 651 67 47; www.bok.lodz.pl, http://miejskastrefakultury.pl/, www.facebook.com/ceknazubardzkiej.


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: sekretariat@msk.lodz.pl

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter