13.01.2023, godz. 18:00
Pamięć doświadczania - Michał Nowak - grafika, ilustracje - wernisaż wystawy

Michał Nowak pracuje w przestrzeni cyfrowej, tworząc grafiki oparte na setkach, czasami tysiącach warstw wektorowych. Długi proces kreowania sprawia, że każda z ilustracji staje się bardziej animacją niż nieruchomą grafiką. W swoich pracach sięga po motywy, zwierzęce, morskie, surferskie, ale także są to "wycieczki w nieznane", bardzo odległe zakątki Wszechświata.
Galeria Promocji Młodych Głównym celem działalności galerii jest promocja twórczości młodych artystów, absolwentów  Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i innych Szkół Artystycznych w Polsce ale też artystów amatorów - członków stowarzyszeń artystycznych i grup nieformalnych.
Wstęp bezpłatny

Miejsce i informacja: Miejska Strefa Kultury w Łodzi / Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO, ul. Limanowskiego 166, tel. 42 653 36 45, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., http://miejskastrefakultury.pl/; facebook.com/cairrondo - https://www.facebook.com/cairrondo; www.bok.lodz.pl.


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: sekretariat@msk.lodz.pl

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter