16-20.01.2023
Personal branding - jak wykreować swój wizerunek – warsztaty zimowe dla młodzieży

Warsztaty dla młodzieży 13 - 19 lat.

Zapraszamy na warsztaty zgodnie z zamieszczonym poniżej programem.

Dzień 1
Wizerunek / 10.00-11.30 / Sztuka kreowania wizerunku/ znaczenie koloru w ubiorze
 – Joanna Wiernicka
11.45-13.15 / Jak napisać dobre cv i list motywacyjny - Monika Kamieńska
Dzień 2
Autoportret / 10.00-11.30  / Postawa i autoprezentacja - Mariusz Szczeciński
11.45-13.15 Profesjonalny portret i autoportret ( fotografia) - Maria Tymińska
Dzień 3
Prezentacja / 10.00-11.30 / Warsztaty z dykcji i emisji głosu - Dorota Radziewicz
11.45-13.15 / Profesjonalny portret i autoportret - Maria Tymińska
Dzień 4
Świadomość kreacji / 10.00-11.30 / Warsztaty z dykcji i emisji głosu - Dorota Radziewicz
11.45-13.15 / Postawa i autoprezentacja – Monika Kamieńska
Dzień 5
Świadomość siebie / 10.00-11.30 / Sztuka kreowania wizerunku – Joanna Wiernicka
11.45-13.15 / Sztuka relaksacji, minimalizowania stresu  i świadomy oddech - Monika Kamieńska.
Koszt jednego warsztatu – 20 zł

Chcesz pokonać konkurencję i zdobyć unikatowe umiejętności? Chcesz mieć fantastyczne zdjęcia do portfolio, super cv, napisać skuteczny list motywacyjny? Chciałbyś bez tremy prezentować swoje mocne strony? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco wpadaj do MSK na Limanowskiego 166! Spedzisz tydzień ferii z wyjątkowymi fachowcami. Zdobędziesz kompetencje przyszłości. A może zostaniesz z nami na dłużej?
Czekamy na Ciebie – więcej informacji: tel. 42 653 36 45
 
Nasi eksperci:

Joanna Wiernicka

winnEkspert wizerunku i komunikacji.  Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Współtwórca filmów, autorka tekstów wizerunkowych. Trener emisji głosu, wystąpień publicznych i komunikacji. Lektor. Specjalista Public Relations; Ekspert w budowaniu wizerunku Firm, Instytucji, Organizacji, Artystów, Polityków i Osób Prywatnych. Doświadczenie zdobywała podczas współpracy m.in z platformą szkoleniową skutecznie24, z Ekspertami z Instytutu Psychologii Płci w Warszawie oraz Stowarzyszenia Coachingu w Polsce. Tajniki psychologii ubioru i koloru zgłębiała pod mentorską opieką dr Dariusza Tarczyńskiego, psychologa i założyciela Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Studiowała w Wyższej Szkole Humanistyczno Ekonomicznej na kierunku Polonistyka i Dziennikarstwo Multimedialne. Absolwentka Studium Dziennikarskiego o specjalizacji Public Relations. Specjalista w dziedzinie relacji międzyludzkich i rozwoju osobistego. Mówca motywacyjny. Prelegent na warsztatach i wykładach. Doradca ds.komunikacji. Zdobyta wiedzę często przekłada na kontekst praktyczny. Swoje doświadczenie wspiera wiedzą i rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi. Prowadzi debaty dotyczące psychologii konfliktu oraz przeciwdziałaniu mowie nienawiści. Z zamiłowania do mody, polskich marek i projektantów stworzyła projekt Ubrani w Polskę, w którym łączy działania wizerunkowe polskich marek z kreatywną edukacją. Współtwórca filmów wizerunkowych m.in dla: Polskiej Konfederacji Pracodawców i Przedsiębiorców Prywatnych „Lewiatan”, Douglas Polska, Oceanic, Hexeline, PB Group, Alles, Town Trendy Modne Miasto, Fashion Philosophy Fashionweek Poland, Złota Nitka, Young Fashion Designers Awards, Marka wspiera Markę. Autorka scenariuszy programów telewizyjnych i spotów reklamowych. Dziennikarka prasowa ekskluzywnych magazynów modowych, gospodarczych i life-stylowych, autorka cyklicznych wywiadów ze znanymi Osobowościami polskiej sceny, kultury i sztuki o wieloletnim doświadczeniu w pracy telewizyjnej w Polsacie, TV 4, East News Celebrity Films, Agencji Fashion Film oraz międzynarodowym konkursie “Złoty Wieszak” TVP. Wielokrotnie pełniła funkcję Rzecznika Prasowego.
 
Monika Kamieńska
Prezentacja Monika Kamieska2mgr filologii polskiej, zarządzania. Kierownik w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi, była Dyrektor Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi, Dyrektor Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych, Pałacu Młodzieży im. J.Tuwima, Dyrektor Generalny Bestom Dentonet Sp.z o.o., wiceprezes Stowarzyszenia Edukacyjno Kulturalnego Venae Artis, Prezes Fundacji Madame Chromatique, ekspert MEN , trener, metodyk.
Obecnie wykładowca AHE w Łodzi, wokalistka Łódzkiego Teatru Piosenki. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania projektami (PRINCE 2). Aktywnie działa na rzecz kultury i edukacji a także na rzecz dzieci, młodzieży i osób starszych. Często bierze udział w akcjach charytatywnych i kampaniach społecznych. Organizatorka Festiwalu Łódź Miastem Kobiet, konkursu Łódź Miastem Talentów. Nagrodzona za pracę zawodową medalem: Zasłużony dla Kultury Polskiej oraz medalem KEN, Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi. Otrzymała wyróżnienie w konkursie Akcja Akacja, zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie Kobieta Spełniona, została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie na osobowość roku Silva Virium. Za pracę na rzecz dzieci i młodzieży uhonorowana wyjątkowym, przyznawanym przez Kapitułę Dziecięcą Medalem Serce Dziecku.
Autorka publikacji branżowych, felietonów, współautorka książek: M do 2 oraz Srebrne tabu i  Jak nie teraz to kiedy.
Przeprowadziła ponad 1000 godzin szkoleń, wykładów otwartych, prelekcji i warsztatów (w tym wiele autorskich).


Maria Tymińska
Maria Tymiska 2Fotografuje i jest nauczycielem akademickim. Od 20 lat z wielką pasją łączy te dwie odsłony życia. Od roku 2007 należy do Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego.
W fotografii fascynuje Ją odkrywanie piękna obecnego wokół nas. Z tego faktu wynika szerokie spektrum tematów, które fotografuje. Jest więc portret, pejzaż, drzewo, zwierzę, architektura czy wreszcie nierealne formy realnych obiektów oraz obrazy artystyczne. Bliski jest Jej również nurt fotografii humanistycznej. Jak sama mówi - piękno jest wszędzie, chociaż nie jest ono widoczne i do końca zdefiniowane. Fotografia jest jak poezja - ma tę unikalną wartość, że nie zmusza do pośpiechu; przywraca potrzebę zatrzymania się, przeżycia pogłębionej refleksji nad treściami ukrytymi między wierszami.
W fotografii ceni poetycką nostalgię, tajemniczość obrazów widzianych przez obiektyw. Jej prace często zaskakują, zadają pytania i nie udzielają odpowiedzi. Stara się tworzyć historie opowiadane ulotnymi chwilami zatrzymanymi "na wieczność" w kadrze.
Swoje prace prezentuje zazwyczaj w wersji drukowanej w odpowiednim formacie i najczęściej we wnętrzach galerii. Fotografia wydrukowana, piękne światło i Jej ulubiona klasyczna tonacja czarno-biała, tworzą ten specyficzny klimat medytacji, rezonansu emocjonalnego jaki proponuje odbiorcy.


Mariusz Szczeciński
Mariusz Szczeciski 2Polski aktor teatralny i filmowy „Wychowanek Machulskich”. Studiował w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ. Specjalizuje się w metodzie Dramy, która jest autorskim programem Haliny Machulskiej, a metoda ta była priorytetem Szkoły Aktorskiej Machulskich. Dotychczas związany z Teatrem „Króla” – Profilaktyka Uzależnień i Edukacja w Łodzi, a obecnie aktor Teatru „Księcia” w Łodzi. Współtwórca projektu Luki Kuzmanovića „Open Theatre Lab”. W ramach projektu powstał spektakl „Requiem dla Martina”, który cieszył się ogromnym sukcesem.
Występował w realizacjach Adama Biernackiego, Wojtka Farugi, Jula Mere na scenach Teatru Powszechnego i Teatru Rampa w Warszawie. Za rolę Gilles’a Sobiri w spektaklu dyplomowym „Małe zbrodnie małżeńskie” w reż. Aureli Sobczak otrzymał nagrodę na festiwalu sztuki aktorskiej w Krakowie. Do wybranych ról teatralnych należą: Beniamin – „Makabreski” w reż. Eweliny Łyszczek; Michał – „Bóg Mordu” w reż. Sebastiana Cybulskiego; Johan – „Sceny z życia małżeńskiego w reż. Mateusza Łasowskiego; Gabriel – „Ruletka życia i śmierci” w reż. Remigiusza Pilarczyka. Olszewski – „Lekkomyślna siostra” reż. Jerzy Hutek. Brał udział w wielu studenckich filmowych projektach zaliczeniowych między innymi „Interwał światła”; „Pusty dom”; „Mechaniczna pomarańcza”. Na ekranie można go zobaczyć w wielu produkcjach telewizyjnych między innymi „Równanie”; „Czas honoru”; „Blondynka”; „Bodo”; „Pierwsza miłość” i wiele innych.
Pasjonuje się podróżami i kulturami innych krajów.

Miejsce i informacja: Miejska Strefa Kultury w Łodzi / Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO, ul. Limanowskiego 166, tel. 42 653 36 45, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., http://miejskastrefakultury.pl/; facebook.com/cairrondo - https://www.facebook.com/cairrondo; www.bok.lodz.pl.


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: sekretariat@msk.lodz.pl

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter