24.03.2023, godz. 16:00
Roads time

Zaproszenie do rozmowy – otwarte spotkanie dynamiczne w doborowym towarzystwie – grupa pracy twórczej. Otwarte spotkanie dla osób głodnych szerokorozumianej twórczości. Spotkanie przybliży uczestnikom wartość rozmowy, dialogu, nada jej spersonalizowany cel oraz otworzy temat swoistego teatru konceptualnego nastawionego na proces, który będzie tylko narzędziem do interdyscyplinarnej wypowiedzi twórczej. Kierunkiem spotkania będzie również podążanie za ideą metasztuki i metarozmowy. Uczestnicy poznają rolę rozmowy

i możliwości szeroko rozumianego procesu z niej wynikającego. Procesu opartego na rozpoznaniu, podejściu i oddziaływaniu holistycznym z nadrzędnym celem spersonalizowanego rozwoju. Efekt twórczy może mieć w tym przypadku charakter niematerialny. Jednocześnie może być sfinalizowany wytworem wynikającym z potrzeby w wybranej dyscyplinie i wtedy zaprezentowany. Prowadzenie: Dorota Radziewicz.
Udział bezpłatny.
Miejsce i informacja:
Miejska Strefa Kultury: Żabieniec (Centrum Animacji i Rewitalizacji Rondo), ul. Limanowskiego 166, tel. 42 653 36 45,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., http://miejskastrefakultury.pl/; facebook.com/cairrondo - https://www.facebook.com/cairrondo; www.bok.lodz.pl.


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: sekretariat@msk.lodz.pl

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter