kalendarium III 2020

Stacja Zmysłów Sensoraki - zajęcia sensoryczne dla dzieci w wieku od 6 m-cy do 3 lat

PLAKAT

 

Okres realizacji:

X-XII’17

 

Opis:

Sensoraki to zajęcia dla najmłodszych pociech od 6 miesięcy do 3 lat. Podczas spotkania, w którym uczestniczy też rodzic, dzieci przy pomocy zabawy rozwijają umiejętności sensoryczne, ruchowe, zmysłowe i kreatywne. W czasie zajęć dzieci poznają świat przez dotyk, smak, słuch, przez obcowanie z kształtami, fakturami czy kolorami. Do odkrywania świata posłużą zabawy jadalnymi farbami, cieczą nienewtonowską, tapioką czy mrożoną kredą wykonaną z mąki ziemniaczanej. Częścią zajęć są też dźwięki natury, minimasaże i ćwiczenia uspokajające. Zabawa prowadzona przez pasjonatkę pracy z dziećmi rozwija koncentrację, umiejętność szybkiego uczenia się, otwartości na otoczenie, wycisza, ale też zachęca do poznawania otaczającego świata.

Prowadząca: Izabela Kościan - absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z promocją zdrowia w Wyższej Szkole Kupieckiej w Łodzi oraz pedagogiki wczesnoszkolnej - przedszkolnej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi. Pracownik Miejskiego Żłobka jako wychowawca. Posiada certyfikaty z zagadnień integracji sensorycznej, sensoryki plastycznej, śmiechoterapi, animatora czasu wolnego. Współpracuje z grupą edukacyjną „Piastunki”. Na co dzień mama dwójki chłopców, pracuje z pasją, jaką jest praca nad rozwojem intelektualnym dzieci.


Kontakt do organizatora:

Centrum Animacji i Rewitalizacji "Rondo", Łódź, ul. Limanowskiego 166
e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 42 653-36-45

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top